KONST / Litografier / Färglitografi 9917118
nr 991 7118
Max Book
(f. 1953)
Färglitografi, Max Book (f. 1953), figurer, 172/250, signerad, -90, motivet: 48x68
Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:00:28
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr